Nasi w Sejmie Dzieci i Młodzieży

3 maja 2019

Z wielką radością informujemy, iż uczniowie klasy 3AG naszego gimnazjum, Julian POLAK i Stanisław STAJEWSKI, zostali zakwalifikowani do udziału w , która odbędzie się w dniu 1 czerwca br. w siedzibie Sejmu RP w Warszawie! W procesie rekrutacji należało w dwuosobowych zespołach opracować projekt nt „Posłowie Sejmu II RP. Ich losy i działalność w okresie II wojny światowej i okupacji.” Nasi uczniowie zaprezentowali postać wybitnego, acz zapomnianego łodzianina Bolesława Fichny. Ich praca została oceniona najwyżej spośród wszystkich zgłoszonych z Łodzi oraz województwa, w związku z czym Panowie zasiądą w sejmowych ławach jako posłowie oraz członkowie komisji reprezentując województwo łódzkie i naszą szkołę. Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy owocnych obrad! ?

Warsztaty w SzkocjiNasi posłowie na Sejm Dzieci i Młodzieży