Nauczyciele i pracownicy

  • Dyrekcja

    • ks. dr Marcin Czajkowski
      Dyrektor
      • Doktor Filozofii UNAV, Hiszpania
      • Magister Teologii UKSW, Warszawa
    • mgr Monika Brzezińska
      Wicedyrektor, Język polski, Historia
      • Magister Wydziału Filologii Polskiej UŁ
      • Studia podyplomowe z historii, UŁ
      • Studia podyplomowe „Diagnoza, edukacja, terapia i rewalidacja osób z zaburzeniami ze spectrum autyzmu”, UNS, Łódź
      • Kurs kwalifikacyjny z bibliotekoznawstwa
    • mgr Małgorzata Szymańska
      Wicedyrektor, Język niemiecki
      • Magister Filologii Germańskiej UŁ oraz Humboldt-Universität
        w Berlinie
      • egzaminator gimnazjalny w OKE,
      • egzaminator maturalny w OKE
      • kursy doskonalące
        w Wyższej Szkole Pedagogicznej
        w Poczdamie
        i Uniwersytecie w Tybindze
  • Zespół nauczania początkowego

    • mgr Agata Jedlińska
      • Magister Edukacji przez sztukę, UŁ, Wydział Nauk o Wychowaniu
      • Integralna edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna – studia podyplomowe
    • mgr Katarzyna Marszał
      • Magister Logopedii, Wydział Filologiczny UŁ
      • Studia podyplomowe „Oligofrenopedagogika – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną”, Wydział Nauk o Wychowaniu, UŁ
      • Studia podyplomowe „Neurologopedia kliniczna z wczesną interwencją logopedyczną”, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
      • Kurs Integracji Sensorycznej
      • Kurs Stosowanej Analizy Zachowania
    • mgr Katarzyna Piątkowska
      Nauczanie początkowe, Nauczyciel wspomagający
      • Magister Wydziału Nauk o Wychowaniu / Edukacja przez sztukę, UŁ
      • Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu- Pedagogika Wieku Dziecięcego i Muzyka
      • Praca z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych – studia podyplomowe
    • mgr Paulina Ogińska
      Pedagog
      • Studia wyższe na Wydziale Nauk o Wychowaniu kierunek Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza,
      • Studia podyplomowe z zakresu profilaktyki uzależnień,
      • Kurs kwalifikacyjny – oligofrenopedagogika,
      • Kursy: mediacje rodzinne, Stosowana Analiza Zachowania, terapia ręki, Trening Umiejętności Społecznych
    • mgr Katarzyna Słowikowska
      Nauczanie początkowe
      • Magister Pedagogiki Wieku Dziecięcego, UŁ, Wydział Nauk o Wychowaniu
      • Kurs kwalifikacyjny pedagogiczno-metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego
  • Zespół humanistyczny

    • mgr Magdalena Formejster
      Historia, Wiedza o społeczeństwie
      • Magister Historii UŁ, Etnografii UŁ i Geografii UŁ,
      • egzaminator maturalny z wiedzy o społeczeństwie w OKE,
      • egzaminator maturalny z historii w OKE,
      • ukończony roczny kurs Chrześcijański Wychowawca.
    • mgr Dorota Brzeska-Łasek
      Plastyka
      • Magister Wydziału Grafiki i Malarstwa, Wydział Sztuk Wizualnych w Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi.
      • Twórczość w zakresie grafiki użytkowej i warsztatowej.
    • S. M. Dolorosa - Bożena Sowa
      Religia
      • Mgr Pedagogiki Chrześcijańskiej, specjalność Pedagogika Specjalna, Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie
      • Studium Wychowania Przedszkolnego
      • Studium Katechetyczne

       

    • mgr Joanna Marlicka
      Język polski
      • Magister Filologii Polskiej  UŁ,
      • studia podyplomowe
        z wiedzy o kulturze Wydział Filologiczny UŁ,
      • egzaminator maturalny
        w OKE (funkcja lidera grupy egzaminatorów),
      • współpraca z Polskim Towarzystwem Dysleksji
    • dr Tomasz Rosiński
      Historia, Wiedza o społeczeństwie
      • doktor nauk humanistycznych z zakresu historii, UŁ
      • magister Wydziału Filozoficzno-Historycznego ze specjalizacją nauczycielską, UŁ
    • mgr Mirosław Stańczak
      • Mgr Sztuki. Absolwent Akademii muzycznej w Łodzi na wydziale wykonawstwa instrumentalnego i wokalno – aktorskiego.
      • Absolwent studium pedagogicznego Akademii Muzycznej
    • mgr Monika Brzezińska
      Wicedyrektor, Język polski, Historia
      • Magister Wydziału Filologii Polskiej UŁ
      • Studia podyplomowe z historii, UŁ
      • Studia podyplomowe „Diagnoza, edukacja, terapia i rewalidacja osób z zaburzeniami ze spectrum autyzmu”, UNS, Łódź
      • Kurs kwalifikacyjny z bibliotekoznawstwa
    • mgr Agnieszka Socha
      Język polski
      • Magister Wydziału Filologii Polskiej, UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
  • Zespół matematyczno - przyrodniczy

    • mgr Iwona Jóźwiak
      Biologia
      • Magister biologii Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UŁ
      • studia podyplomowe- Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • animator metody projektów w gimnazjum
    • mgr Agnieszka Rymarz
      Matematyka, Matematyka w zastosowaniach
      • Magister Wydziału Matematyki UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • animator metody projektów
    • mgr Beata Wojciechowska
      Matematyka, Matematyka w zastosowaniach
      • Magister Matematyki UŁ, sekcja nauczycielska
      • egzaminator maturalny w OKE
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator w systemie  „e-ocenianie”
    • mgr Agata Majchrzak
      Chemia, Przyroda
      • Magister Wydział Fizyki i Chemii, UŁ
      • studia podyplomowe z Chemii, UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • studia podyplomowe Przyroda w Liceum, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
      • animator metody projektów
    • mgr Mariola Santy
      Geografia
      • Magister Wydziału Biologii i Nauki o Ziemi, na kierunku geografia nauczycielska, UŁ
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE
      • studia podyplomowe z WOS-u
      • animator metody projektów w gimnazjum
    • Krzysztof Żurkiewicz
      Nauka gry w szachy
      • Licencjat – Studia pedagogiczne na Wydziale Nauk o Wychowaniu na specjalności Kultura Fizyczna i Zdrowotna
      • Instruktor nauki gry w szachy
      • Instruktor narciarstwa alpejskiego
    • mgr Agnieszka Kędzierska
      Matematyka, Informatyka
      • Magister Wydziału Matematyki UŁ
      • Studia podyplomowe – technologia informacyjna i informatyka
    • mgr Monika Bogusławska
      Matematyka, Matematyka w zastosowaniach
      • Magister Matematyki UŁ
      • Egzaminator w zakresie egzaminu maturalnego z matematyki
      • Egzaminator w zakresie egzaminu ósmoklasisty z matematyki
      • Studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki specjalnej
    • mgr Andrzej Olczyk
      Fizyka
      • Magister Wydziału Fizyki UŁ
      • Studia podyplomowe z techniki oraz matematyki
      • Egzaminator maturalny w OKE
  • Zespół języków obcych

    • mgr Mirosława Stańczyk
      Język francuski
      • Magister Filologii Romańskiej , UŁ, ze specjalnością nauczycielską i półspecjalizacją w zakresie języka włoskiego,
      • egzaminator maturalny w OKE,
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
    • mgr Joanna Dyniak
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Filologii Angielskiej UŁ
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE
      • trener Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców im. Pedro Arrupe
    • mgr Małgorzata Dąbrowska
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Wydziału Filologii Angielskiej UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
      • Kurs w zakresie Profilaktyki Uzależnień
    • mgr Danuta Rokicka – Walczak
      Język angielski, Język angielski w biznesie
      • Magister Filologii Angielskiej UŁ
      • Magister Ekonomii UŁ
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Alicja Żmudzka
      Język niemiecki
      • Magister Filologii Germańskiej UŁ
      • egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Magdalena Kępa-Jakubiec
      Język niemiecki
      • Magister Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich, kierunek germanistyka, UW
      • egzaminator gimnazjalny w OKE
      • egzaminator maturalny w OKE
    • mgr Monika Szymałkowska
      język angielski
      • Magister filologii germańskiej
      • Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
      • Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego
      • Egzaminator maturalny języka angielskiego
    • mgr Adriana Tellez Garcia
      Język hiszpański
      • Instituto de Estudios Superiores de Tamaulipas in Altamira, Tamaulipas, Mexico
      • Studia Podyplomowe Nadające Kwalifikacje Pedagogiczne (w trakcie) – Uczelnia Nauk Społecznych ( UNS ) w Łodzi
  • Zespół nauczycieli W-F

    • mgr Ludwik Sikorski
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego, UŁ
      • Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna – Łódź, licencjat
      • Instruktor: pływania, koszykówki, triathlonu
      • Ratownik WOPR
      • Laureat ogólnopolskiego konkrusu Lider Animator
    • mgr Antoni Krymarys
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Sportu AWF Poznań
      • Trener drugiej klasy piłki siatkowej
      • Instruktor: gimnastyki sportowej, pływania, lekkiej atletyki, piłki koszykowej, piłki nożnej, piłki ręcznej
      • Ratownik WOPR
    • mgr Michał Krymarys
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Wydziału Nauk o Wychowaniu, UŁ
      • Instruktor: piłki siatkowej, pływanie
      • TRENER w Stowarzyszeniu ŁKS – Siatkówka Żeńska- Juniorki
      Osiągnięcia:

      – Mistrzostwo Polski Seniorów w Siatkówce Plażowej w 2006r.
      – 4 miejsce w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej w 2003r.
      – 5 miejsce w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej w 2007r i 2008r.
      – Kadra Polski w Siatkówce Plażowej 2001 – 2007r.
      – Wielokrotny zwycięzca turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski z cyklu Beachball
      – Dwunastokrotny udział w prestiżowych turniejach międzynarodowych „Swatch FIVB Worldtour”
      – Brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Europy Tallin 2005
      – Wielokrotny medalista i Mistrz Akademickich Mistrzostw Polski

       

    • mgr Aleksandra Dziubałtowska
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Pedagogiki Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ
      • instruktor Lekkiej Atletyki
      • licencjonowany sędzia sportowy Lekkiej Atletyki
    • mgr Michał Stępniewski
      Wychowanie Fizyczne, Wychowanie prozdrowotne
      • Magister Wydziału Nauk o Wychowaniu,specjalność: pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej
      • Instruktor: kulturystyki, pływania
  • Pozostali pracownicy szkoły

    Małgorzata Merino   -  pielęgniarka
    Elżbieta Dacz   -  sekretarz szkoły
    Łukasz Rudak   -  informatyk - technik
    Elżbieta Adamczyk   -  pracownik administracyjny - kadry
    Aleksandra Cywińska   -  woźna – sprzątająca
    Aleksander Dyniak   -  woźny - konserwator
    Agata Joachimiak  -  woźna – sprzątająca
    Renata Kasprzak-Majak   -  główna księgowa
    Magdalena Lesiak   -  kierownik administr. - gosp.
    Małgorzata Pietras   -  woźna – sprzątająca
    Andrzej Szymański   -  woźny – sprzątający