22 października obchodzimy Dzień Patrona naszej szkoły

20 października 2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, 22 października (piątek) obchodzimy Dzień Patrona naszej szkoły. Tradycyjnie jest to dzień wolny od zajęć edukacyjnych. Tego dnia przychodzimy do szkoły świętować.

Wszyscy spotykamy się o 8.00 w kościele na krótkim nabożeństwie i przedstawieniu, a następnie klasy mają zajęcia w salach pod opieką nauczyciela, z którym według planu mieliby lekcje. W międzyczasie spróbujemy pysznych papieskich kremówek, które ufundowała nam Rada Rodziców. Koniec zajęć około godziny 12.00 i bezpośrednio po obiad, dla wszystkich korzystających z usług bufetu. Po obiedzie możliwość skorzystania ze świetlicy. Prosimy o potwierdzenie u wychowawcy obecności na świetlicy w tym dniu. Dla klas I-III koła zainteresowań i zajęcia popołudniowe bez zmian.Maturzyści piszą SUM zgodnie z planem.

Wycieczka do skansenu w KłóbceWarsztaty humanistyczne. Poznajemy sekrety naszego miasta.