Kącik wypoczynkowy - realizacja projektów rady rodziców „Budżet Szkolnej Społeczności”

7 czerwca 2019

W ramach konkursu „Budżet Szkolnej Społeczności” ogłoszonego przez Radę Rodziców powstał w szkolnym Ośrodku Sportowym kącik wypoczynkowy, w którym uczniowie oraz nauczyciele mogą w wygodny i miły sposób odpocząć. Życzymy dobrego użytkowania . Rodzice 🙂

Środki na projekt pochodzą z wpłat rodziców na Radę Rodziców – za co serdecznie dziękujemy.
Przypominamy, że każdy z rodziców, opiekunów prawnych, ma możliwość finansowego wsparcia działań rady poprzez dobrowolne miesięczne wpłaty w wysokości 15 zł, wnosząc sugerowaną składkę razem z czesnym.

Trambambula – realizacja projektów rady rodziców „Budżet Szkolnej Społeczności”Bal ósmoklasistów