Najpiękniejsza kapliczka - znamy zwycięzców

3 czerwca 2020

„…i co czuje i co żyje niech z nami sławi Maryję..”

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. W tym miesiącu przyroda budzi się z zimowego snu do życia. Maj to miesiąc świeżych kwiatów i śpiewu ptaków. Wszystko w nim wiosenne, umajone, pachnące, czyste. Ten właśnie wiosenny miesiąc jest poświęcony Matce Bożej.

Kochani Przyjaciele – Moi Uczniowie,
Drodzy Rodzice
Koleżanki i Koledzy

Z wielką przyjemnością podaję wyniki konkursu na najpiękniejszą kapliczkę domową.
Zanim je ogłoszę chcę najserdeczniej podziękować wszystkim, którzy zechcieli włączyć się do konkursu. Wiem, że do pracy w większości przypadków zaangażowały się całe rodziny… Jeden z uczestników tak opisuje swoja pracę: „razem z dziadkiem, bo musieliśmy skleić gorącym klejem korę, wykonałem kapliczkę dla Maryi. Figurkę dostałem w 1 klasie od siostry na lekcji religii. Kwiatki zbierałem z ogródka.” Piękne, prawda 🙂 ?
Imponująca jest też ilość wykonanych kapliczek. Aż 25 osób postanowiło ozdobić swój dom kapliczką. Niech wszystkich Was Maryja ma pod swoja opieką. Jeszcze raz dziękuję.
Razem z Panią dyrektor Moniką, uznałyśmy, że dobrym dniem do ogłoszenia wyników będzie Dzień Dziecka. Wszystkim życzę zawsze uśmiechniętej buzi, ciekawych bajek czytanych na noc. Bawcie się, śmiejcie i zachowajcie na zawsze serce dziecka. :))

A oto laureaci:

Klasy I – III
Miejsce I – Zuzanna Makowka i Emilka Chadwick
Miejsce II – Tymoteusz Milczarek
Miejsce III – Małgosia Ogińska

Klasy V – VIII
Miejsce I – Nikola Osipowicz i Julia Pieszyńska
Miejsce II – Rysiu Michalski i Zosia Głowacka
Miejsce III – Hania Domurat i Piotrek Jastrzębski

Do wszystkich uczestników dziś wędrują dyplomy online. Oryginały z podpisem Księdza Dyrektora i nagrody wręczymy po powrocie do szkoły razem ze świadectwami.

Miejcie dziś najlepszy dzień na świecie.
Zostańcie z Panem Bogiem – Anna Trzeciak

Konkurs translatorski – wynikiWierszykowe podróże online – wyniki
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Ostatnio dodane