Co się dzieje na świetlicy w piątek, piąteczek, piątunio

Co się dzieje na świetlicy

U nas na świetlicy piątek wyglądał tak:  najpierw rozwijaliśmy swoje  talenty artystyczne, poznając  ciekawą  technikę malarską ,potem znaleźliśmy miejsce i ciszę  na wysłuchanie proponowanej książki,  której  fragmenty czytał  nasz ucznia Bartosz Jamroziak z 2 klasy.

Zapraszamy,  może  ktoś  z Was spróbuje za tydzień  i przeczyta nam swoją książkę.