Tradycja. Każdego roku, nasi uczniowie, podchodzą, a właściwie podjeżdżają do egzaminu na kartę rowerową! Pod czujnym okiem Pana Przemysława Uczymy się jeździć bezpiecznie Z głową! ...na karku... ...i w kasku Tagi technika Przemysław Śmiechowicz