Klasa pierwsza spędziła dziś naprawdę świetny dzień . Byliśmy na wycieczce i odwiedziliśmy Księży Młyn, Palmiarnię oraz Park Źródliska. Było dużo spacerów, ciekawostek i zachwytów nad miejscami, które mamy tak blisko. Łódź potrafi zaskoczyć . Odkrywamy ją coraz bardzie. Tagi Magdalena Orzechowska Anita Janiszewska-Osiej