Klasa pierwsza odwiedziła Księży Młyn

Księży  Młyn
Klasa pierwsza spędziła dziś naprawdę świetny dzień .
Byliśmy na wycieczce i odwiedziliśmy Księży Młyn, Palmiarnię oraz Park Źródliska. Było dużo spacerów, ciekawostek i zachwytów nad miejscami, które mamy tak blisko.
Łódź potrafi zaskoczyć .
Odkrywamy ją coraz bardzie.