Piknik Rodzinny

piknik
Dzisiejszy piknik klas 1–3 był fantastyczny!
Ogromne podziękowania dla Klubu Sportowego Szakale Bałut za świetne animacje i zabawy — są wielcy!
Dziękujemy też wszystkim obecnym za super atmosferę, pomoc i wspólne spędzenie popołudnia.
Takie chwile budują naszą szkolną społeczność.