Ogłoszenie projektów wybranych do realizacji w ramach Budżetu Szkolnej Społeczności.

8 listopada 2019
Szanowni Państwo bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie „Budżet Szkolnej Społeczności”.
W tym roku zgłosili Państwo dużo swoich pomysłów, za które serdecznie dziękujemy. Są one świadectwem Państwa zaangażowania w życie szkoły, realizacja ich też jest możliwa dzięki Państwa wpłatom na RR.
Rada rodziców wraz z Dyrekcją ZSK im. Jana Pawła II w Łodzi postanowiła wyróżnić i zrealizować następujące projekty:
  1. Stojaki rowerowe – autor projektu p. Ludwik Sikorski
  2. Zabiegani – autor projektu p. Ludwik Sikorski
  3. Źródełka do budynku SP i LO – autor projektu p. Tomasz Klimczak
  4. Pola nadziei – autor projektu p. Katarzyna Wysoczyńska
  5. Chcemy być blisko świata, zakup map i globusów – autor projektu p. Mariola Santy, p. Renata Kasprzak-Majak
  6. Przyjemne z pożytecznym, zakup naklejek edukacyjnych – autor projektu p. Monika Brzezińska
  7. Strefa relaksu, zakup worków sako – autor projektu p. Monika Brzezińska
  8. Żywe obrazy – autor projektu p. Jarosław Osuchowski
  9. Piłki do aktywnego siedzenia dla uczniów klas młodszych SP – autor projektu p. Katarzyna Słowikowska
  10. Reflektor sceniczny – autor projektu p. Katarzyna Słowikowska
  11. Zakup fantomów do nauki resuscytacji krążeniowo – oddechowe – autor projektu p. Tomasz Rosiński
  12. Mój pierwszy projekt IT, zorganizowanie kółka informatycznego – autor projektu p. Piotr Kozyra
Wszystkim biorący udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.
Dzień tych, których z nami już nie ma…Dzień Niepodległości