Polska Akcja Humanitarna "Wiem i działam"

9 marca 2022

Drodzy Rodzice i Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II.
Nasza społeczność szkolna przystąpiła do programu Polskiej Akcji Humanitarnej „Wiem i działam„.
Program jest odpowiedzią tej organizacji na chęć szkół do zaangażowania się w działania przez nią prowadzone. Uczestnicząc w cyklu zajęć wychowawczych otrzymacie podstawową wiedzę z obszaru pomocy humanitarnej, którą następnie będziecie mogli/ły wykorzystać w działaniu, które zostanie przeprowadzone na terenie naszej szkoły na początku kwietnia.
Udział w tym programie jest także naszym odzewem na sytuację, którą teraz mamy u naszych wschodnich sąsiadów i Wasze wewnętrzne zaangażowanie.
Chcemy pokazać naszym uczniom jak planować świadome działania pomocowe i jak funkcjonują takie organizacje.
Więcej informacji o  programach edukacyjnych prowadzonych przez tą organizację na stronie

www.pah.org.pl/edukuj

II Konkurs Wiosennym Wiosna wkoło…DRUHA WE MNIE MASZ – akcja dla ukraińskiej młodzieży