Zdobądź kartę rowerową! - realizacja projektów rady rodziców „Budżet Szkolnej Społeczności”

12 czerwca 2019

W ramach konkursu „Budżetu Szkolnej Społeczności” ogłoszonego przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Łodzi realizowany jest projekt „Zdobądź kartę rowerową!”. Zakupione zostały mini znaki drogowe, elementy toru przeszkód, pachołki oraz kamizelki odblaskowe. Uczniowie ćwiczą technikę jazdy na rowerze, przygotowując się do praktycznej części egzaminu na kartę rowerową.

Środki na projekt pochodzą z wpłat rodziców na Radę Rodziców – za co serdecznie dziękujemy.
Przypominamy, że każdy z rodziców, opiekunów prawnych, ma możliwość finansowego wsparcia działań rady poprzez dobrowolne miesięczne wpłaty w wysokości 15 zł, wnosząc sugerowaną składkę razem z czesnym.

Aniela na „Łódzkich Skrzydłach”„Sprzęt sportowy dla dzieci” – realizacja projektów rady rodziców „Budżet Szkolnej Społeczności”