Znamy laureatów II edycji konkursu „Bądź EKO Łodzianinem”

29 kwietnia 2022

Szanowni Państwo, Uczniowie,Znamy laureatów II edycji konkursu „Bądź EKO Łodzianinem”. W tegorocznej edycji konkursu zgłoszono ponad 200 prac, które zachęcają do prawidłowej segregacji odpadów lub ich powtórnego wykorzystania. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV – plakat oraz klasy V-VIII – spot/film reklamowy.
W każdej z kategorii zostało wyłonionych 6 zwycięskich prac 3 wybrane przez Komisję Konkursową oraz 3 wybrane w głosowaniu Internautów. Komisja Konkursowa zdecydowała również o przyznaniu jednego wyróżnienia.
Uczennica naszej szkoły Nikola Osipowicz z klasy 7A została wytypowana przez komisję konkursową i zajęła 2 miejsce w kategorii spot/film reklamowy, spośród ponad 200 prac.
Gratulujemy:)

Dary dla ŻytomierzaProjekt Spotkanie Miedzypokoleniowe