Konkurs Budżet Szkolnej Społeczności - wybrane projekty.

22 grudnia 2021

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu Budżet Szkolnej Społeczności. Dziękujemy za ciekawe pomysły, są one świadectwem państwa zaangażowania w życie szkoły.

Zgłoszonych zostało 10 projektów, rada rodziców wraz z dyrekcją ZSK im. Jana Pawła II w Łodzi postanowiła zrealizować 6 projektów:

1. Rozwijanie umiejętności i wiary w swoje możliwości językowe: zakup Readersów do nauki języka angielskiego, SP.
Projekt zgłoszony przez p. Monikę Szymałkowską
2. Stworzenie ciałopozytywnego projektu, którego zwieńczeniem będzie seria zdjęć zmieniających podejście nastolatków do własnego ciała, Kl 8 SP i LO.
Projekt zgłoszony przez p. Paulinę Ogińską
3. Stworzenie zielonej strefy relaksu, miejsca gdzie można znaleźć wytchnienie na przerwie – zakup worków sako (SP i LO)
Projekt zgłoszony przez p. Monikę Brzezińską
4. Urozmaicenie czasu spędzanego na przerwach: zakup gier ściennych, np. przeplatanka, kółko i krzyżyk (SP)
Projekt zgłoszony przez p. Monikę Brzezińską
5. Zapewnienie uczniom możliwości spędzania przerw w sposób aktywny, zakup cymbergaja (LO)
Projekt zgłoszony przez p. Paulinę Ogińską
6. Możliwość podgrzania posiłku dla uczniów, którzy spędzają dużo czasu w szkole, zakup mikrofalówki, 2 szt (LO)

Planowany łączny koszt projektów: 10.000 zł

Realizacja projektów jest możliwa dzięki państwa wpłatom – 15 zł m-nie na radę rodziców. Dziękujemy.

Animację świąteczną w SCRATCH-uWyniki konkursu historycznego